٠٢١٤٣٦٧٤٤٥٠

تور تایلند

یکی از محبوب‌ ترین مقاصد گردشگری‌ که تایلند نام دارد سرزمین لبخندها در جنوب شرقی آسیا است ، در این سفر میتوانید انواع هیجان‌ها و آرامش طبیعت را همزمان و به بهترین شکل ممکن تجربه کنید. طبیعت خیره‌ کننده و بکر، تفریحات آبی، سواحل اعجاب انگیز، بازارهای شناور، معابد تاریخی و… یکی از اصلی‌ترین دلایلی است که تور تایلند گزینه‌ی سفر دوستی در دنیاست است که برای بازدیدکنندگانش خاطره ای فراموش نشدنی را می سازد .

 

تور تایلند
تور تایلند

 

دانستنیهایی برای سفر به تایلند:

 

برای تجربه بهتر و سفری خاطر انگیز تایلند برای شما توریست های عزیز میتوانید تورها را هم بصورت تکی و هم ترکیبی انتخاب کنید مثل پکیج های بانکوک ،بانکوک پاتایا، بانکوکپوکت و پوکت – پاتایا و….. که به مسافران گرامی عرضه میگردد.

 

از آنجایی که برای سفر به تایلند نیازمند اخذ ویزا می باشد و صدور ویزا ۴ تا ۵ روز کاری وقت می برد. بنابراین حداقل یک هفته قبل سفر برای گرفتن تور تایلند اقدام کنید.

ساعت تحویل اتاق هتل های تایلند  ۱۴ و تخلیه اتاق ۱۲ می باشد و هتل ها تعهدی در بابت تحویل اتاق قبل ساعت ۱۴ ندارد.

 

 آب و هوای تایلند به طوری است که در تمام ایام سال میتوانید به آنجا سفر کنید و در ماه های مختلف تغییر می کند و بهترین زمان برای سفر به تایلند ماه های خنک و خشک است یعنی بین نوامبر تا اوایل آوریل است. آب و هوا بین سواحل شرقی و غربی متفاوت است، سواحل غربی در ماه های زمستان آب و هوای بهتری دارد و زمانی مناسب برای غواصی است. کمترین میزان بارندگی در این سواحل در ماه های ژانویه و فوریه و بیشترین بارندگی در ماه نوامبر اتفاق می افتد.

۳۱۴

اتاق

هتل گرند مرکوری

هتل گرند مرکوری 

4 star
Phuket

۲۲۰

اتاق

هتل سانبیم پاتایا

هتل سانبیم پاتایا

4 star
pattaya

اتاق

هتل اچ رزیدنس بانکوک

 star
2222

تهران خیابان مطهری ، خیابان علی اکبری پلاک ۸۵ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹

خط ویژه تور تایلند : ۴۳۶۷۴۴۵۰ ۰۲۱ | فکس: ۰۲۱۴۳۶۷۴۴۵۰