٠٢١٤٣٦٧٤٤٥٠

دیدنی های تایلند

کشور تایلند با نام رسمی پادشاهی تایلند و نام سابق سیام، کشوری در شبه‌ جزیره هندوچین واقع در جنوب شرقی آسیاست . این کشور از شمال با برمه و لائوس، از شرق با لائوس و کامبوج، از جنوب بامالزی و خلیج تایلند، و از غرب با برمه و دریای آندامان همسایه‌ است . زبان رسمی کشور تایلندی پایتخت و همچنین پرجمعیت‌ ترین شهر آن بانکوک ، که در دسته دیدنی های تایلند است و مذهب حدود ۹۵ درصد مردم بودایی است . تایلند دارای تاریخ طولانی است و در طول تاریخ فراز و نشیب ها و جنگهای متعددی داشته چه با همسایگان خود و چه با کشور های دیگر.

 

دیدنی های تایلند
دیدنی های تایلند

 

 

 بانکوک

پایتخت کشور تایلند است بانكوك مركز تجاري تايلند است. بانكوك نظير ساير شهرهاي بزرگ و مدرن دنيا به داشتن ساختمانهاي عظيم، هتلهاي بسيار مجلل، مراكز خريدو نيز فرودگاهي مدرن و بين المللي افتخار مي كند، شهر بانکوک محل بسیار مناسبی برای خريد است زیرا مراکز خرید بانکوک معروف است .

 

 

پوکت 

 

جزیره ی پوکت واقع در جنوب غربی کشور تایلند، یکی از افسانه ای ترین مناطق توریستی جهان می باشد . که سواحل شنی زیبایی هست که چندین مایل در کناره ی دریا گسترده شده اند و آبی گرم و زلال مملو از جاذبه های زیرآبی دارد که برای غواصی مناسب اند.

 

 

جزیره فی فی

 

در ۴۸ کیلومتری پوکت واقع شده ، در کل شش جزیره را شامل می شود ولی دو جزیره اصلی آن ، پی پی کوچک Phi Phi و پی پی بزرگ Phi Phi Don هستند که جزیره کوچک ساکن ندارد اما ساکنان جزیره بزرگ را مسلمانانی از جنوب تایلند تشکیل می دهند. یکی از ویژگی های این جزیره این است که هیچ وسیله نقلیه موتوری در آن وجود ندارد ! سفر با قایق پارویی Kayaking و صخره نوردی Rock Climbing نیز از دیگر جاذبه های جزیره    فی فی می باشد.

 

 

پاتایا

 

شهر ساحلی کوچکی است که در ساحل شرقی خلیج تایلند قرار دارد.  پاتایا به دلیل وجود، کاباره‌ها و انواع محلات تفریحات شبانه شهرت جهانی دارد ، جزیره مرجانی پای از دیگر تفریحات پاتایا است. به همین خاطر یکی از مهم‌ترین مناطق توریستی کشور تایلند به حساب می‌آید.

 

۳۱۴

اتاق

هتل گرند مرکوری

هتل گرند مرکوری 

4 star
Phuket

۲۲۰

اتاق

هتل سانبیم پاتایا

هتل سانبیم پاتایا

4 star
pattaya

اتاق

هتل اچ رزیدنس بانکوک

 star
2222

تهران خیابان مطهری ، خیابان علی اکبری پلاک ۸۵ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹

خط ویژه تور تایلند : ۴۳۶۷۴۴۵۰ ۰۲۱ | فکس: ۰۲۱۴۳۶۷۴۴۵۰