٠٢١٤٣٦٧٤٤٥٠

مراکز خرید تایلند

 تایلند کشوری است که همه جور جنسی چه با کیفیت و چه بی کیفیت را می توان آنجا پیدا کنید و تعداد مراکز خرید تایلند خیلی زیاده و کسانی که توی کار سررشته دارند می دانند که حتما از چند جا قیمت بگیرید و ببینید راسته اون جنس توی کدام مرکز فروشه مدنظرتون باشه و اینکه هر نفر تا سقف 80 دلار معافیت گمرکی در یک سال داره.

 

مراکز خرید تایلند
مراکز خرید تایلند

 

 

شایسته ترین مراکز خرید

 

سنترال ورد بانکوک : بزرگترین مرکز خرید آسیا که 102400 متر مربع مساحت کلی اونه که هرچی بخواهید اونجا پیدا می کنید کافی شاپ ,اینترنت ,مرکز بازی بچه ها و… دارد.

 

مرکز خرید فستیوال پاتایا : این مرکز خرید سال 2009 افتتاح شده و حدودا سیصد فروشگاه و مغازه از برندهای‌های معروف و در سطح جهان در همه زمینه‌ها مثل پوشاک و … دارد.

 

بازارچه شناور پاتایا : یکی از بازارچه‌های معروف و عجیب و غریب تایلندی هاست که روی آب بنا شده. بازارچه شناور به این صورت است که فروشندگان نشسته روی قایق‌های شناور و اجناس خود را روی قایق‌های شناور روی آب به‌ فروش می‌رسانند. که جزء دیدنی های پاتایا هم است و از هرچیزی که فکرش را بکنید از پوشاک تا زیورآلات و … این قایق‌های شناور در آب خرید و فروش می‌شود.

 

‏‏‏‏مرکز خرید ‏Jungceylan‏ : در قلب ساحل پاتونگ قرار گرفته است. این مرکز خرید 200 بوتیک ، هفت مرکز تفریحی ‏‏( از جمله پنج سینما ) ، یک هتل شیک به نام ‏Millennium Resort Patong‏ و 25 رستوران مختلف می باشد. ‏در حقیقت می توان گفت ‏Jungceylon‏ یک شهر درون شهر است. اگر چیزی که به دنبالش هستید را در این مرکز خرید نتوانید ‏پیدا کنید در کل تایلند نخواهید یافت.

۳۱۴

اتاق

هتل گرند مرکوری

هتل گرند مرکوری 

4 star
Phuket

۲۲۰

اتاق

هتل سانبیم پاتایا

هتل سانبیم پاتایا

4 star
pattaya

اتاق

هتل اچ رزیدنس بانکوک

 star
2222

تهران خیابان مطهری ، خیابان علی اکبری پلاک ۸۵ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹

خط ویژه تور تایلند : ۴۳۶۷۴۴۵۰ ۰۲۱ | فکس: ۰۲۱۴۳۶۷۴۴۵۰