٠٢١٤٣٦٧٤٤٥٠

آب و هوای کرابی

آب و هوای کرابی تایلند هم مانند آب و هوای شهر هواهین می باشد اینم بدونید که طبق معمول همیشگی آب و هوای تایلند گرم است و بارندگی شدیدی در بعضی وقتها پیش می آید که گردشگران عزیز از باران شدید و ناگهانی حریت زده می شوند، سفر به کرابی و رفتن در کنار سواحل آبی آن خیلی لذت بخش می باشد پس این سواحل زیبا را از دست ندهید. بين ماههاي دسامبر تا مارس بهترین زمان سفر به کرابی مي باشد.ولي در فصل باران (بین ماه ژوئن تا نوامبر) معمولا چند روز پشت سر هم باران می بارد و سپس دو یا سه روز هوایی عالی برقرار خواهد شد. 

 

آب و هوای کرابی
آب و هوای کرابی

 

برای شرکت در تور کرابی لازم است اطلاعاتی داشته باشید برای سفری خاطر انگیز:

 

وضعیت آب و هوا در شبانه روز:

 

  • در طول شب درجه حرارت هوا قطره به +22…+23°C، نقطه شبنم: +21,57°C؛ نسبت درجه حرارت، سرعت باد و رطوبت: تا حدودی ناراحت کننده برای بسیاری از افراد در لبه بالایی بارش انتظار نمی رود، وزش باد از شمال شرق با سرعت 1-2 متر / ثانیه, در آسمان، گاهی اوقات ابرهای کوچک وجود دارد; فصل های نجومی: زمستان.

  • در صبح درجه حرارت هوا گرم تا +22…+27°C، نقطه شبنم: +21,71°C؛ نسبت درجه حرارت، سرعت باد و رطوبت: تا حدودی ناراحت کننده برای بسیاری از افراد در لبه بالایی; در بعضی از نقاط خواهد بود باران، توصیه می شود به یک چتر, وزش نسیم ملایم وزش باد از شمال شرق با سرعت 2-3 متر / ثانیه, آسمان پوشیده از ابر، فصل های نجومی: زمستان.

  • در بعد از ظهر درجه حرارت هوا گرم تا +27…+29°C، نقطه شبنم: +22,59°C؛ نسبت درجه حرارت، سرعت باد و رطوبت: تا حدودی ناراحت کننده برای بسیاری از افراد در لبه بالایی; در بعضی از نقاط خواهد بود باران، توصیه می شود به یک چتر, وزش نسیم ملایم وزش باد از شمال شرق با سرعت 2-4 متر / ثانیه, آسمان پوشیده از ابر، فصل های نجومی: زمستان.

  • در شب درجه حرارت هوا قطره به +24…+26°C، نقطه شبنم: +22,39°C؛ نسبت درجه حرارت، سرعت باد و رطوبت: خیلی مرطوب، کاملا ناراحت کننده، بارش انتظار نمی رود. ساکت وزش باد از شمال شرق با سرعت 1-2 متر / ثانیه, در آسمان، گاهی اوقات ابرهای کوچک وجود دارد، فصل های نجومی: زمستان.

۳۱۴

اتاق

هتل گرند مرکوری

هتل گرند مرکوری 

4 star
Phuket

۲۲۰

اتاق

هتل سانبیم پاتایا

هتل سانبیم پاتایا

4 star
pattaya

اتاق

هتل اچ رزیدنس بانکوک

 star
2222

تهران خیابان مطهری ، خیابان علی اکبری پلاک ۸۵ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹

خط ویژه تور تایلند : ۴۳۶۷۴۴۵۰ ۰۲۱ | فکس: ۰۲۱۴۳۶۷۴۴۵۰