٠٢١٤٣٦٧٤٤٥٠

تور بانکوک

بانکوک یکی از زیباترین شهرهای تایلند که پایتخت تایلند است و تور بانکوک از جمله تورهایی است که مورد استقبال قرار گرفته است.  سالانه میزان بسیاری از توریست های ایرانیان مهمان این شهر هستند ،با شرکت در تور بانکوک میتوانید مکان های دیدنی بانکوک که باعث جذابیت این شهر شده است از جمله معابد و اماکن تاریخی ، غذاهای تایلندی ، فرهنگ مردمان ، مراکز خرید بی شمار ، سواحل زیبا و دیدنی و … را تجربه کنید .

 

تور بانکوک
تور بانکوک

 

دانستنیهایی برای سفر به بانکوک:

 

برای تجربه بهتر و سفری خاطر انگیز تایلند برای شما توریست های عزیز میتوانید تورها را هم بصورت تکی و هم ترکیبی انتخاب کنید مثل پکیج های بانکوک ،بانکوک –پاتایا، بانکوک – پوکت و پوکت – پاتایا و….. که به مسافران گرامی عرضه میگردد.

 

برای انتخاب بهترین فصل که نقش بسیار موثری برای سفری شیرین و خاطره انگیز دارد .آب و هوای بانکوک گرمسیری است .  این شهر از شهرهای گرم جهان است و تقریبا در همه سال 30 درجه دما را خواهد داشت .

 

آب و هوای بانکوک در ماه های آگوست (11 مرداد تا 10 شهریور) و سپتامبر ( 11شهریور تا 9 مهر ) شاهد بارندگی خواهید بود و در اکتبر (10 مهر تا 10 آبان ) بیشترین میزان بارش را خواهد داشت . بهترین فصل سفر به بانکوک ماه های نوامبر و ژانویه ( آبان تا فروردین ) است که شرایط آب و هوایی در بهترین حالت قرار دارد.

 

۳۱۴

اتاق

هتل گرند مرکوری

هتل گرند مرکوری 

4 star
Phuket

۲۲۰

اتاق

هتل سانبیم پاتایا

هتل سانبیم پاتایا

4 star
pattaya

اتاق

هتل اچ رزیدنس بانکوک

 star
2222

تهران خیابان مطهری ، خیابان علی اکبری پلاک ۸۵ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹

خط ویژه تور تایلند : ۴۳۶۷۴۴۵۰ ۰۲۱ | فکس: ۰۲۱۴۳۶۷۴۴۵۰