٠٢١٤٣٦٧٤٤٥٠

هتل سوییستل ریزورت پوکت

هتل سوییستل ریزورت پوکت  5 ستاره که در نزدیکی 4 دقیقه پیاده روی تا ساحل پاتونگ قرار دارد، تنها Hard Rock Caféپوکت را در خود جای داده است و با موقعیت مکانی خوب خود تنها اندکی پیاده روی از مرکز خرید جانگ سیلون و نایت لایف های بنگلا فاصله دارد. همچنین جاذبه های دیدنی همانند معبد چالونگ و پارک فانتاسی در مسافت حدود 7 کیلومتری از هتل سوئیسوتل ریزورت قرار گرفته اند. فرودگاه بین المللی پوکت نیز در فاصله 24.6 کیلومتری هتل است.

 

سوییستل ریزورت پوکت
سوییستل ریزورت پوکت
سوییستل ریزورت پوکت
سوییستل ریزورت پوکت


امکانات هتل سوئیسوتل ریزورت پوکت :

 

383 اتاق –  پرسنل چند زبانه ( انگلیسی ، آلمانی ، ایتالیایی ، هندی و …) – ممنوعیت همراه داشتن حیوانات خانگی – پارکینگ عمومی رایگان ( بدون نیاز به رزرو قبلی ).

اتاق های بزرگ هتل سوئیسوتل ریزورت پوکت با رنگ های گرم و کف پوش چوبی آراسته شده و دارای امکاناتی از قبیل تهویه مطبوع ، چای /قهوه ساز ، اتو و میز اتو ، روزنامه رایگان ، یخچال ، تلویزیون ، DVD Player ، حمام اختصاص با دوش بارانی ، سشوار و … می باشند. 

 

سوییستل ریزورت پوکت
سوییستل ریزورت پوکت
سوییستل ریزورت پوکت
سوییستل ریزورت پوکت

 

در حالیکه کودکان در اتاق بازی خود را با بازهای کامپیوتری سرگرم نموده اند ، شما می توانید از خدمات ماساژدرمانی مرکز سلامت و اسپا بهره برید و یا در استخر روباز هتل به شنا کردن مشغول شوید. در چالش مسابقات تنیس روی میز با دوستان خود شرکت نمایید و یا با استفاده از برنامه های میزگردشگری به بازدید از دیدنی های پوکت بروید.

در رستوران Flavors به صرف غذاهای بین المللی مشغول شوید و یا در بار کنار استخر ، سوئیس لانج ، بار روی بام و … به صرف انواع نوشیدنی ها بپردازید.

2222

تهران خیابان مطهری ، خیابان علی اکبری پلاک ۸۵ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹

خط ویژه تور تایلند : ۴۳۶۷۴۴۵۰ ۰۲۱ | فکس: ۰۲۱۴۳۶۷۴۴۵۰