٠٢١٤٣٦٧٤٤٥٠

هتل ساورن بیچ ویلیج پوکت

هتل ساورن بیچ ویلیج پوکت که جزء هتل های 4 ستاره پوکت است و در خلیج ناکالای که یکی از بزرگترین ساحل خصوصی دست نخورده در شهر پوکت است و در کنار ساحل کامالا و ساحل پاتونگ قرار دارد. هتل ساورن بیچ ویلیج پوکت 10 دقیقه تا ساحل کامالا و ساحل پاتونگ مسافت دارد. همچنین این هتل 40 دقیقه تا فرودگاه بین المللی پوکت زمان می برد، استراحت در یکی از سواحل خصوصی دست نخورده یک تجربه منحصر به فرد در شهر پوکت برای شما به وجود می آورد. 

 

 هتل ساورن بیچ ویلیج پوکت
هتل ساورن بیچ ویلیج پوکت

 

خانه های ییلاقی دارای ویژگی های تهویه مطبوع ، یک بالکن خصوصی و باز رو به منظره دریا ، استخر و یا باغ می باشد، همچنین با تلویزیون ماهواره ای ، یخچال و وان مجهز شده اند.

 

 هتل ساورن بیچ ویلیج پوکت
هتل ساورن بیچ ویلیج پوکت

 

خدمات ماساژ سنتی تایلندی در آبگرم ناکالای و درمان های زیبایی در سالن در هتل ساورن بیچ ویلیج پوکت که در دسته بهترین هتل های 4 ستاره پوکت می باشد، برای مهمانان ارائه داده میشود. ناهار خوری تراس ماریسا در کنار استخر غذاهای بین المللی ارائه میدهد، در حالی که تخصص سیام اولد در غذاهای تایلندی است و رو به منظره ساحل می باشد.

 

 هتل ساورن بیچ ویلیج پوکت
هتل ساورن بیچ ویلیج پوکت

 

امکانات هتل:

 

در صورتی که میخواهید ریلکس کنید تراس برای حمام آفتاب آماده است، در هر اتاق صندوق برای نگهداری اشیا گرانقیمت وجود دارد. هتل ساورن بیچ ویلیج پوکت با خدمات عالي خود پذيراي مهمانان ميباشد. این هتل 4 ستاره اقامتی دلپذیر را بهمراه ویلاهای خود به میهمانان ارائه می دهد. کلیه اتاقهای این هتل تمیز و راحت می باشد.کارکنان هتل از میهمانان به گرمی میهمان نوازی میکنند و از اینکه به میهمانان در ترتیب دادن سفرهای شهری و دادن توصیه های تفریحی کمک کنند خوشحال می شوند. امکانات رفاهی هتل شامل ماساژ ، مرکز سلامت و آبگرم ، استخر سرباز (تمام فصول) می باشد.يک صرافي نيز در هتل وجود دارد.هتل داراي کتابخانه مي باشد.برنامه گردش خود را نيز از ما بخواهيد.

2222

تهران خیابان مطهری ، خیابان علی اکبری پلاک ۸۵ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹

خط ویژه تور تایلند : ۴۳۶۷۴۴۵۰ ۰۲۱ | فکس: ۰۲۱۴۳۶۷۴۴۵۰