٠٢١٤٣٦٧٤٤٥٠

هتل ورتی کالر سامویی

هتلی 3 ستاره که در بهترین منطقه مرکز خرید چاونگ سامویی است قرار دارد که هتل ورتی کالر سامویی نام دارد، فاصله هتل تا مرکز شهر حدود یک کیلومتر است و تا فرودگاه حدود پنج کیلومتری فاصله دارد، این هتل 3 ستاره مکانی فوق العاده مناسب برای اقامتی عالی و تفریح و آرامش مسافرین عزیز ورتی کالر در سامویی است لازم به ذکر است که سالانه گردشگران زیادی این هتل را انتخاب می کنند.

 

هتل ورتی کالر سامویی
هتل ورتی کالر سامویی

 

برای کسانی که علاقمند به سرمایه گذاری در سامویی هستند، موسسه هنر آشپزی سامویی تایلند، ورزشگاه بوکس تایلندی، پرو چاونگ، تنها برخی از جاذبه های گردشگری این هتل که از بهترین هتل های 3 ستاره تایلند می باشد به شمار می رود.

 

هتل ورتی کالر سامویی                                                      هتل ورتی کالر سامویی

 

هتل ورتی کالر سامویی تایلند، که یکی از هتل های 3  ستاره سامویی می باشد، امکانات بسیاری را برای ارائه به مسافران و میهمانان عزیز تدارک دیده است. علاوه بر این ،اتاق های هتل، امکانات رفاهی مثل سیستم امنیتی،‌سیستم تهویه،‌ اتاق های سیگار ممنوع، میز کار، را دارا می باشند.

 

هتل ورتی کالر سامویی
هتل ورتی کالر سامویی
هتل ورتی کالر سامویی
هتل ورتی کالر سامویی

 

استخر در فضای باز هتل ، زمین گلف(به مساحت ۳ کیلومتر) ، سالن بدنسازی، باشگاه(کودکان) ، می تواند خستگی یک روز پر هیاهو را از تن شما بیرون کند. به هر دلیلی که مسافرت می کنید،‌هتل سامویی ورتی کالر ، یکی از بهترین هتل های سامویی، بهترین گزینه برای شما می باشد.

 

هتل ورتی کالر سامویی
هتل ورتی کالر سامویی
هتل ورتی کالر ساموییهتل ورتی کالر سامویی

 

قوانین هتل:

 

در این هتل که از هتلهای سه ستاره سامویی تایلند می باشد، میهمانان بالای 3سال بزرگسال محسوب می شوند و نیاز به تخت اضافی بستگی به اتاق انتخابی شما دارد، پس برای آگاهی از شرایط اتاق ها به سایت هتل مراجعه کنید.

 

2222

تهران خیابان مطهری ، خیابان علی اکبری پلاک ۸۵ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹

خط ویژه تور تایلند : ۴۳۶۷۴۴۵۰ ۰۲۱ | فکس: ۰۲۱۴۳۶۷۴۴۵۰