٠٢١٤٣٦٧٤٤٥٠

هتل نوتل پوکت ریزورت

هتل نوتل پوکت ریزورت که یکی از هتل های 4 ستاره نووتل در پوکت می باشد و در میان 4 هکتار از باغات سرسبز و انبوه گرمسیری و در ساحل پاتونگ واقع شده که دارای آرامش بسیاری است. مناطقه ی اطراف پاتونگ چشم انداز بسیار دیدنی دارد که عصرها می توانید از درون رستوران ها، استخرها، لابی ها و اکثر مناطق واقع در ساحل پاتونگ از غروب آفتاب بسیار تماشایی بر روی دریای آندامان لذت ببرید. این منطقه ی استوایی فضایی آرام و ساکت دارد و در فاصله ی بسیار کمی از هیاهو و جشن های شبانگاه پاتونگ قرار گرفته است.

 

نوتل پوکت ریزورت
نوتل پوکت ریزورت
نوتل پوکت ریزورت
نوتل پوکت ریزورت

 

رستوران های هتل نووتل پوکت ریزورت

 

کافه هاوس THE COFFEE HOUSE، غذا های بین المللی را به صورت صلف سرویس ارائه می کند. این رستوران هر شب منو شام متفاوتی را ارائه می کند.

رستوران رون سانگ RUEN THONG ، برای صرف غذا های لوکس این رستوران یکی از بهترین گزینه ها می باشد، رستوران سانگ غذا های سنتی تایلندی را برای میهمانان سرو می کند.

رستوران هورگلس THE HOURGLASS، دارای مکانی دنج و با چشم اندازی فوق العاده از دریای اندامن می باشد. میهمانان می توانند در این مکان از نوشیدنی های خاص و غذا های خوش طعم و اتمسفر زیبای رستوران لذت ببرند.

رستوران له میراگ LE MIRAGE، در کنار استخر واقع شده و دارای چشم انداز زیبایی می باشد.

لابی لانگ LOBBY LOUNGE، دارای چشم اندازی زیبا از دریا بوده و نوشیدنی و اسنک سرو می نماید.

روم سرویس ROOM SERVICE، دارای سرویس دهی 24 ساعته در هر سه وعده غذایی بوده و با منو گسترده از انواع غذا ها را ارائه می کند.

 

نوتل پوکت ریزورت
نوتل پوکت ریزورت
نوتل پوکت ریزورت
نوتل پوکت ریزورت

 

ریزورت نووتل که در دسته هتل های 4 ستاره ی پوکت است، حدود 215 اتاق و سوئیت بسیار لوکس و مجلل دارد که به سبک تایلندی طراحی شده اند. همچنین هر اتاق یک حیات یا بالکن اختصاصی دارد که از منظره ای زیبا از دریای آندامان، ساحل پاتونگ، باغات گرمسیری و تالاب های اطراف بهره مند است.

 

2222

تهران خیابان مطهری ، خیابان علی اکبری پلاک ۸۵ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹

خط ویژه تور تایلند : ۴۳۶۷۴۴۵۰ ۰۲۱ | فکس: ۰۲۱۴۳۶۷۴۴۵۰