٠٢١٤٣٦٧٤٤٥٠

هتل نورا بوری سامویی

یکی از بهترین هتل های 4 ستاره سامویی که در نزدیکی مرکز خرید چاونگ سامویی قرار دارد این هتل نورا بوری سامویی نام دارد که می تواند انتخاب خوبی برای مسافرین عزیز باشد، این هتل در سه کیلومتری مرکز شهر قرار دارد و دسترسی به امکانات رفاهی و تفریحی را امکان پذیر می سازد.   

 

هتل نورا بوری سامویی
هتل نورا بوری سامویی

 

امکانات هتل نورا بوری سامویی ، یکی از هتل های سامویی ، اقامت شادی را برای میهمانان رقم خواهد زد. برترین امکانات این هتل شامل انبار، پارکینگ، خشکشویی، انتقال به فرودگاه، خدمات گردشگری می باشد. فضای سبز هتل، ماساژ، استخر در فضای باز، سونا، ساحل اختصاصی، مکانی ایده آل برای استراحت و تمدد اعصاب می باشد. ریزورت نورا بوری سامویی ، اقامت بدون دردسر و آرامی رابرای شما به ارمغان می آورد.

 

هتل نورا بوری سامویی
هتل نورا بوری سامویی

 

این هتل نورابری در سامویی تایلند، که یکی از هتل های 4 ستاره سامویی می باشد، دارای 144 اتاق می باشد و با امکانات رفاهی آن مثل دسترسی به اینترنت، حمام، اتاق ویژه سیگاری ها، سیستم امنیتی می توانید خستگی روز را از تن خود بیرون کنید.

 

هتل نورا بوری سامویی
هتل نورا بوری سامویی
هتل نورا بوری سامویی
هتل نورا بوری سامویی

 

قوانین هتل :

 

  1. در هتل نورا بوری که از هتلهای ۴ ستاره سامویی تایلند می باشد، بنا به دلایل امنیتی، کودکان زیر 12 سال اجازه ورود به استخر و ساحل هتل را ندارند.
  2. کودکان بالای 12 سال باید از تخت اضافی استفاده کنند که در اتاق مشترک می باشد
  3. اگر کودکان زیر 12 سال نیاز به تخت اضافی دارند باید مستقیما با پذیرش حساب کنید.
  4. کودکان زیر 12  سالی که اتاق مشترک با والدین دارند، اقامتشان در صورت استفاده از تخت های موجود در اتاق رایگان می باشد. برای اطلاعات مربوط به صبحانه کودکان باید از پذیرش هتل سوال فرمایید.
  5. حداکثر تعداد مجاز در هر اتاق 3 نفر می باشد.

 

2222

تهران خیابان مطهری ، خیابان علی اکبری پلاک ۸۵ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹

خط ویژه تور تایلند : ۴۳۶۷۴۴۵۰ ۰۲۱ | فکس: ۰۲۱۴۳۶۷۴۴۵۰