٠٢١٤٣٦٧٤٤٥٠

ساحل منحصر به فرد نای هارن پوکت

ساحلی که در کنار شبهه جزیره پاروم تیپ در 18 کیلومتری پوکت قرار دارد، در رده سوم سواحل تایلند و در رده دهم سواحل آسیا جای دارد و یکی از معروفترین دیدنی ها که گردشگران زیادی رو جذب کرده، ساحل منحصر به فرد نای هارن پوکت نام دارد، که طبیعت منحصر به فرد این ساحل بسیار مشهور است.

 

ساحل نای هارن پوکت
ساحل نای هارن پوکت

 

ذرباره ساحل نای هارن پوکت

 

در این ساحل معروف تفریحات مختلف و هیجان انگیزی در انتظار شماست. در تور تایلند ما شرکت کنید تا مسافرتی خاطره انگیز برای شما رقم بزنیم. در ساحل نای هارن می تونید تفریحات زیادی انجام بدین. برای مثال می توانید در تور های دوچرخه سواری ساحل نای هارون شرکت کنید. یا به اسب دوانی بپردازید، در دریاچه قایق سواری کنید و از طبیعت اطراف آن لذت ببرید.

همچنین می توند والیبال ساحلی هیجان انگیز در ساحل زیبای نای هارن بازی کنید. یا موج سواری کنید . که برای همه ی این تفریحات امکانات کامل وجود داره.

 

ساحل نای هارن پوکت
ساحل نای هارن پوکت

 

 

در پشت ساحل دریاچه کوچکی دیده می شود و در بین دریا و دریاچه تنها یک ساحل وجود داره. از ماه پنجم تا ماه دهم میلادی به دلیل سنگینی موج گردشگران اجازه شنا ندارن. رستوران های ساحلی زیادی با غذاهای خوش طعم تایلندی هم در این ساحل است. در سفر به تایلند حتما رفتن به این ساحل را از دست ندهید.

2222

تهران خیابان مطهری ، خیابان علی اکبری پلاک ۸۵ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹

خط ویژه تور تایلند : ۴۳۶۷۴۴۵۰ ۰۲۱ | فکس: ۰۲۱۴۳۶۷۴۴۵۰