٠٢١٤٣٦٧٤٤٥٠

هتل مونتین بانکوک

هتل مجلل و در عین حال سنتی مونتین که 4 ستاره است در قلب شهر شلوغ بانکوک و در مجاورت مناطق عمده اداری، تفریحی و تجاری شهر واقع شده است. وجود وسایل نقلیه عمومی مناسب در چند قدمی هتل، دسترسی مسافرین را به اکثر نقاط شهر آسان ساخته است و  هتل مونتین بانکوک ، دارای اتاق های لوکس و سوئیت خانوادگی می باشد و تمام اتاق ها دارای عایق بندی است و به خوبی در برابر آلودگی های صوتی و حرارتی در امان هستید.

 

هتل مونتین بانکوک
هتل مونتین بانکوک

 

 هتل مونتین تایلند که یکی از هتل های 4 ستاره بانکوک می باشد، در مرکز منطقه ی سیلوم(Silom) و در فاصله ی 320 متری از ایستگاه مترویسام یان(Sam Yan) قرار گرفته است. هتل مونتین بانکوک تایلند در کنار رودخانه قرار گرفته است و از جاذبه های محلی هتل می توان به مرکز خرید ام بی کی(MBK) و سیام پاراگون اشاره کرد که در فاصله ی 1.5 کیلومتری قرار دارند. فرودگاه بین المللی نیز در 23 کیلومتری هتل می باشد.

 

هتل مونتین بانکوک
هتل مونتین بانکوک

 

هتل مونتین یکی از بهترین هتل های بانکوک است که با موقعیت جغرافیایی مناسب خود ازمیهمانان به گرمی پذیرایی کرده و با خدمات مطبوع و امکانات رفاهی مدرن، بهترین مکان برای اقامت گردشگران می باشد.

 

هتل مونتین بانکوک
هتل مونتین بانکوک

 

این هتل 4 ستاره  مونتین بانکوک ، که از بهترین هتلهای چهار ستاره تایلند می باشد، دارای 475 اتاق می باشد که مبلمان و تجهیزات اتاق ها، به سبک تایلندی و با رنگ های گرم تزئین شده است و هر اتاق به سیستم تهویه هوا، تلویزیون، ماهواره، یخچال کوچک و حمام خصوصی مجهز می باشد.

 

هتل مونتین بانکوک
هتل مونتین بانکوک

 

کافی شاپ رانتون(Ruenton)، و رستوران مونتی(Monti) از امکانات هتل مونتین بانکوک هستند که با غذاهای اروپایی  و تایلندی لذیذ، آماده پذیرایی از میهمانان می باشند. این هتل از هتلهای چهار ستاره بانکوک می باشد ودر آن، رستوران غذاهای چینی، یک نانوایی و 2 لژ هم آماده ی استفاده می باشند.

 

هتل مونتین بانکوک
هتل مونتین بانکوک

 

خدمات هتل:

 

امکانات تفریحی : سرویس نگهداری کودکان- موسیقی و سرگرمی

استخر: ماساژ – استخر روباز – سونا- جکوزی- پارک آبی- استخر کودکان

اتاق های ویژه: اتاق و امکانات ویژه معلولین – سالن مطالعه-سالن کنفرانس

امکانات ورزشی: سالن بدنسازی – بیلیارد- تنیس

 

 

2222

تهران خیابان مطهری ، خیابان علی اکبری پلاک ۸۵ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹

خط ویژه تور تایلند : ۴۳۶۷۴۴۵۰ ۰۲۱ | فکس: ۰۲۱۴۳۶۷۴۴۵۰