٠٢١٤٣٦٧٤٤٥٠

ساحل لائم سینگ پوکت

 یکی از زیباترین سواحل جزیره پوکت ساحل لائم سینگ پوکت است که ساحلی زیبا و محبوب در میان گردشگران که تا همین اخیر نیز ناشناخته بود. از این مکان به عنوان قطعه ای جامانده از بهشت بر روی زمین نام می برند، ساحلی واقعا خیره کننده که با افزایش شمار گردشگران هنوز هم زیبا به نظر می رسد. گرچه فضای ساحل کمی کوچک است و از ابتدا تا انتهایش 300 متر بیشتر نیست اما آنقدر زیبایی دلچسبی دارد که نظر تعداد زیادی توریست را به خود جلب کرده است.

 

ساحل لائم سینگ پوکت
ساحل لائم سینگ پوکت

 

کل این منطقه توسط جنگل هایی سرسبز احاطه شده و تا حدودی خصوصی به نظر می رسد. میهمانان می توانند در این مکان چترهای ساحلی را اجاره کنند و از استراحت و تمدد انرژی در آن لذت ببرند. همچنین دستفروش های متعددی در جای جای این ساحل به چشم می خورد که نوشیدنی های خوشمزه و گوارایی را ارائه می دهند. برای خرید سوغاتی و دیگر اقلام می توانید به فروشندگان ساحلی مراجعه نمایید. البته قبل از خرید حتما چانه زده و قیمت ها را پایین بیاورید. اگر به دنبال مکانی فوق العاده برای لمس آرامش و گریز از شلوغی های شهر هستید لائم سینگ شاید چندان برایتان مناسب نباشد. تمام امکانات رفاهی موجود در سواحل پر رفت و آمد دیگر نیز در لائم سینگ به چشم می خورد اما نقطه تمایز آن زیبایی های طبیعی اش می باشد. زیبایی های اغوا کننده که جزء دیدنی های پوکت است.

 

ساحل لائم سینگ پوکت
ساحل لائم سینگ پوکت


فعالیت های ساحلی


در سال های گذشته فعالیت های سرگرم کننده چندانی در لائم سینگ به چشم نمی خورد. اما با افزایش محبوبیت این نقطه فروشندگان متعددی به آن روی آوردند و فعالیت های سرگرم کننده متعددی در آن راه اندازی شد. در حال حاظر فعالیت های مهیجی نظیر جت اسکی، پاراسلینگ، قایق های بنانا یا اسکی های روی آب در آن یافت می شود. در انتهای ضلع جنوبی لائم سینگ صخره های متعددی برای انجام فعالیت غواصی با لوله تنفسی به چشم می خورد.

 

ساحل لائم سینگ پوکت
ساحل لائم سینگ پوکت
ساحل لائم سینگ پوکت
ساحل لائم سینگ پوکت

 

دسترسی به ساحل


ساحل لائم سینگ دقیقا مابین ساحل سورین و کامالا قرار گرفته، همچنین دو پارکینگ رایگان نیز در بالای تپه ها وجود دارد. با دنبال کردن نشانه ها در امتداد جاده به سمت ساحل خواهید رسید پس دسترسی به آن تقریبا راحت می باشد. مسیر پارکینگ جنوبی کوتاه تر اما پرپیچ و خم است. اما پارکینگ شمالی دارای مسیری طولانی تر اما بهتر و صاف تر می باشد.

2222

تهران خیابان مطهری ، خیابان علی اکبری پلاک ۸۵ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹

خط ویژه تور تایلند : ۴۳۶۷۴۴۵۰ ۰۲۱ | فکس: ۰۲۱۴۳۶۷۴۴۵۰