٠٢١٤٣٦٧٤٤٥٠

جزیره زیبای کو تائو سامویی

جزیره ای بسیار زیبا که دارای سواحل شن و ماسه ای است، در ساحل غربی خلیج تایلند جزیره زیبای کو تائو سامویی که به معنای جزیره لاکپشت ها  است قرار دارد، جمعیت جزیره کو تائو در سال 2066 ، 1،382 نفر بود. این جزیره حدود 21 کیلومتر وسعت دارد و از سال 2013 جزو استان سورات تانی می باشد. اقتصاد جزیره تقریبا به طور انحصاری در گردشگری به ویژه غواصی، تمرکز دارد.

 

جزیره زیبای کو تائو سامویی
جزیره زیبای کو تائو سامویی

 

صخره های مرجانی به طور طبیعی در معرض طیف گسترده ای از موجودات دریایی هیجان انگیز و رنگارنگ، از جمله لاک پشت هستند . این جزیره کوچک که از دیدنی های تایلند است، در 55 کیلومتری شمال سامویی و 40 کیلومتری کو پنگان قرار دارد و در اوایل دهه 1980 کشف شد و در حال حاضر دارای مجموعه های متنوعی از هتل ها ، ویلاهای مجلل و استراحتگاه های لوکس پنج ستاره می باشد. رستوان های کو تائو همواره در حال رشد است تا جایی که تقریبا هر نوع طعم و غذایی در این جزیره وجود دارد .

 

جزیره زیبای کو تائو سامویی
جزیره زیبای کو تائو سامویی


دلیل محبوبیت کو تائو


جزیره کوتائو برای داشتن مهمترین تفریحات سامویی شهرت دارد . غواصی ، اسنورکلینگ ، پیاده روی ، صخره نوردی و بولدرینگ از محبوب ترین این تفریحات هستند . صخره های گرانیتی در جنگل ها و سواحل کو تائو ، کوهنوردان زیادی را به این جزیره می شکاند .

 

جزیره زیبای کو تائو سامویی
جزیره زیبای کو تائو سامویی

 

کو تائو نسبت به کو سامویی و کو پنگان کمتر توسعه یافته است ، اما بر محبوبیت آن روز به روز افزوده می شود. در طول چند سال گذشته بر جمعیت این جزیره افزوده شده است. شهرت این جزیره که یکی از بهترین دیدنی های سامویی است، بخاطر مجمع الجزایر کو نانگ یوان می باشد. این مجمع الجزایر با خطوط ساحلی باریک و سفید با فاصله 15 دقیقه ای به کو تائو وصل شده است .

2222

تهران خیابان مطهری ، خیابان علی اکبری پلاک ۸۵ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹

خط ویژه تور تایلند : ۴۳۶۷۴۴۵۰ ۰۲۱ | فکس: ۰۲۱۴۳۶۷۴۴۵۰