٠٢١٤٣٦٧٤٤٥٠

هتل جی پاتایا

 هتلی 4 ستاره که در شمال پاتایا قرار دارد و نام این هتل زیبا هتل جی پاتایا است و در موقعیت مرکزی هتل موجب شده تا با اندکی پیاده روی بتوان به مراکز تجاری تایلند و تفریحی آن دست یافته لازم به ذکر است که این هتل لوکس و شیک با متفاوت ترین طراحی و معماری می تواند بهترین انتخاب باشد را برای اقامت انتخاب کنید.

 

هتل جی پاتایا
هتل جی پاتایا

 

اتاق های هتل جی پاتایا که در دسته هتل های 4 ستاره پاتایا است در 24 ساعته نظافت میشوند. هتل Hotel J Pattaya، در موقعیتی مناسب در شمال پاتایا واقع و اقامت مقرون به صرفه ای را به همراه اینترنت رایگان و دسترسی آسان به ساحل به میهمانان خود ارائه میدهد. اتوبوسی جهت انتقال علاقه مندان به اماکن اصلی شهر تدارک دیده شده است. رستوران و تریا هتل شیک و مدرن بوده و انواع خوراکهای سنتی تایلندی و محبوب غربی را سرو میکند.

 

هتل جی پاتایا
هتل جی پاتایا

 

از امکانات اتاق ها میتوان به تلویزیون LCD، اینترنت رایگان و تراس مشرف به استخر یا خلیج پاتایا اشاره کرد اتاق ها با رنگ های روشن رنگ آمیزی و به سبک مدرن مبله شده اند. میهمانان میتوانند در استخر جالب هتل Hotel J Pattaya، به آبتنی پرداخته و یا در محوطه آن استراحت کنند و از آفتاب پاتایا لذت ببرند.

 

هتل جی پاتایا
هتل جی پاتایا

درباره هتل:

 

هتل همچنین از یک مرکز آب گرم جوان کننده، مرکز بدنسازی و اداری تشکیل شده است. در صورتی که میخواهید ریلکس کنید تراس برای حمام آفتاب آماده است.خدمات لباسشویی در صورت نیاز برا شما انجام خواهد شد، در هر اتاق صندوق برای نگهداری اشیا گرانقیمت وجود دارد.

 

 

2222

تهران خیابان مطهری ، خیابان علی اکبری پلاک ۸۵ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹

خط ویژه تور تایلند : ۴۳۶۷۴۴۵۰ ۰۲۱ | فکس: ۰۲۱۴۳۶۷۴۴۵۰