٠٢١٤٣٦٧٤٤٥٠

هتل دایموند کلیف پوکت

هتل دیاموند کلیف پوکت هتلی 5 ستاره با بهترین امکانات رفاحی برای هر سلیقه که باب میل شما توریست های عزیز است و از امکانات این هتل می توان به 4 رستوران، 2 استخر با چشم انداز دریای اندامن و ساحل کلیم، و مغازه های مخصوص برای خرید و سفارش نوشیدنی می باشد، به مساحت 8 هکتار در حالی که با باغ های زیبا احاطه شده در ارتفاعات پاتونگ واقع شده است، فاصله این هتل تا فرودگاه بین المللی پوکت 45 دقیقه و تا خیابان بانگالا و مرکز خرید جانگ سیلون 2 کیلومتر می باشد.

 

هتل دیاموند کلیف
هتل دیاموند کلیف

 

در این هتل 4 رستوران وجود دارد که ارائه دهنده انواع غذا های محلی، بین المللی، ایتالیایی و دریایی می باشند. میهمانان می توانند در کافه های هتل نوشیدنی های مخصوص سفارش داده و میل نمایند.

 

هتل دیاموند کلیف
هتل دیاموند کلیف

 

اتاق های هتل دیاموند کلیف که در دسته هتل های 5 ستاره پوکت دارای چشم انداز زیبا و حیرت انگیز از بالکن های خصوصی می باشد. تمامی اتاق های هتل دیاموند کلیف مجهز به کفپوش های چوبی، تلویزیون با کانال های کابلی، مینی بار و یخچال می باشند.

 

هتل دیاموند کلیف
هتل دیاموند کلیف

 

مرکز آبگرم هتل دیاموند کلیف پوکت

در این مرکز آبگرم امکاناتی از قبیل روش های درمانی و ماساژ ها برای میهمانان ارائه می شود. میهمانان در این مکان راحتی و آرامش بی نظیری را تجربه خواهند کرد.

 

هتل دیاموند کلیف
هتل دیاموند کلیف
هتل دیاموند کلیف
هتل دیاموند کلیف

 

 

رستوران های هتل دیاموند کلیف پوکت

 

رستوران اوشن ویو Ocean View Restaurant

این رستوران شیک با چشم انداز زیبا ارائه دهنده غذا های خوش طعم محلی می باشد. میهمانان می توانند تمام وعده های غذایی صبحانه، نهار و شام را در این رستوران میل نمایند.

 

 

کافه Café

میهمانان می توانند در این رستوران نوشیدنی های متنوعی با چشم انداز زیبایی از استخر برای میهمانان سرو می شود. میهمانان قادر خواهند بود زمان مفرحی را در این رستوران سپری نمایند.

 

 

2222

تهران خیابان مطهری ، خیابان علی اکبری پلاک ۸۵ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹

خط ویژه تور تایلند : ۴۳۶۷۴۴۵۰ ۰۲۱ | فکس: ۰۲۱۴۳۶۷۴۴۵۰