٠٢١٤٣٦٧٤٤٥٠

هتل بوت لاگون ریزورت

یکی از بهترین هتل های 3 ستاره بانکوک که با یک شب اقامت شیفته ی این هتل می شوید و به دیگران هم پیشنهاد می کنین که هتل بوت لاگون ریزورت نام دارد، اقامت در هتلی بزرگ با طراحی داخلی منحصر بفرد و شیک و خدمات و امکانات رفاهی ویژه را با انتخاب هتل بوت لاگون در تور تایلند به دست بیاورید و از اقامتتان لذت ببرید.

 

هتل بوت لاگون ریزورت
هتل بوت لاگون ریزورت

 

این هتل تفریحی و 3 ستاره، امکانات رفاهی و خدمات متنوعی را به میهمانان خود ارائه می دهد. میهمانان عزیز، با آبتنی در استخر و استفاده از سونا و جکوزی هتل؛ می توانند دمی را به آرامش سپری کنند. اين هتل و مرکز تفریحی داراي 294 اتاق مي باشد. هتل بوت لاگون با داشتن فروشگاه هاي متعدد به یکی از بهترین هتل های بانکوک تبدیل شده است.

 

هتل بوت لاگون ریزورت
هتل بوت لاگون ریزورت

 

درباره هتل:

 

يک صرافي نيز در هتل وجود دارد. اتاق جلسه کاملا مجهز در هتل موجود ميباشد اتومبيل کرايه نيز بنا به درخواست ميهمانان، در اختيار آنان قرار خواهد گرفت. مسافران و مهامان می توانند در باغ هتل استراحت کنند و همینطور ميتوانند در فعاليت هايي نظير ورزشی مانند تنيس شرکت کنند.

 

هتل بوت لاگون ریزورت
هتل بوت لاگون ریزورت

 

بعد از يک روز کاري و يا گردش در شهر سري به رستوران هتل زده، از غذاي خوشمزه آن ميل کنيد. در هر زمان که بخواهید خدمات نظافت اتاق انجام میشود، اگر لباس های شما به شستشو نیاز دارد این کار را به ما بسپارید.

 

2222

تهران خیابان مطهری ، خیابان علی اکبری پلاک ۸۵ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹

خط ویژه تور تایلند : ۴۳۶۷۴۴۵۰ ۰۲۱ | فکس: ۰۲۱۴۳۶۷۴۴۵۰