٠٢١٤٣٦٧٤٤٥٠

هتل آویستا هدوی پوکت

هتل آویستا پوکت که جزء هتل های 5 ستاره است یک تجربه ای بی نظیر از زیبایی و آرامش خیال در مجموعه هتل های مجلل “سافیتل” یکی از بهترین پیشنهادهای ما برای شما  می باشد، اگر قصد قدم زدن تا ساحل را از هتل داشته باشید حدود 12 دقیقه در راه هستید و فقط با پنج دقیقه رانندگی به ساحل “پاتونگ” خواهید رسید.

 

هتل آویستا هدوی پوکت
هتل آویستا هدوی پوکت

 

اتاق های هتل:

 

همه اتاق های هتل آویستا هایدوی پوکت مجهز به تلوزیون فلت، دستگاه پخش دی وی دی و تجهیزات تخصصی “آی پود” هستند. حمام ها داخل اتاق و دارای حوله استحمام و محصولات مراقبت از پوست می باشند. میهمانان میتوانند از باشگاه فیتنس استفاده کنند و یا به بخش ماساژ رفته و از خدمات ماساژ درمانی نهایت بهره را ببرند. کلیه اتاق های هتل دارای تهویه هوای اختصاصی و بالکن مجزا می باشند.

 

هتل آویستا هدوی پوکت
هتل آویستا هدوی پوکت

 

هتل آویستا هایدوی پوکت که در دسته هتل های 5 ستاره پوکت می باشد، دارای یک رستوران اختصاصی و سه استخر روباز می باشد و اینترنت وای فای پرسرعت در سراسر هتل نیز قابل دسترسی است.رستوران اختصاصی انواع غذاهای تایلندی، فرانسوی، ایتالیایی، استرالیایی، هندی و چینی را با بهترین کیفیت در اختیار شما قرار میدهد. یک تراس باربیکیو هم برای سرو غذاهای دریایی تدارک دیده شده و میهمانان از سرو غذاهای لذیذ دریایی نهایت لذت را خواهند برد.

 

هتل آویستا هدوی پوکت
هتل آویستا هدوی پوکت

 

مرکز خرید “جونگ سیلون” و “بانگلا رود” چیزی حدود 10 دقیقه تا هتل آویستا هایدوی پوکت فاصله دارند. مسافت تقریبی تا فرودگاه بین المللی چیزی حدود 45 دقیقه رانندگی می باشد.

 

هتل آویستا هدوی پوکت
هتل آویستا هدوی پوکت


امکانات مخصوص دیگر در هتل آویستا هایدوی پوکت شامل پارت اطلاع رسانی به صورت شبانه روزی،یک اتاق مخصوص بازی و یک کتابخانه هستند.
یکی از استثنایی ترین ویژگی های های هتل آویستا هایدوی پوکت”بار” اختصاصی در قسمت پشت بام هتل است که با ورود به آن، منظره ای بسیار زیبا از خلیج را پیش روی خود خواهید داشت.

2222

تهران خیابان مطهری ، خیابان علی اکبری پلاک ۸۵ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹

خط ویژه تور تایلند : ۴۳۶۷۴۴۵۰ ۰۲۱ | فکس: ۰۲۱۴۳۶۷۴۴۵۰