٠٢١٤٣٦٧٤٤٥٠

هتل آماری اتریوم بانکوک

هتل آماری اتریوم بانکوک که در جدیدترین منطقه تجاری و بازرگانی شهر بانکوک است و دارای اتاقهای لوکس و مجلل ، رستوران های عالی و امکانات تفریحی متنوع به میهمانان خود ارائه میکند. هتل آماری واترگیت با مرکز همایش های ملی کوئین سیریکیت 8 کیلومتر، با مرکز نمایشگاه های BITEC 15 کیلومتر و با فرودگاه سووارنابومی 40 کیلومتر فاصله دارد. دسترسی شما به مترو و سیستم قطار شهری بسیار راحت بوده و به راحتی میتوانید به فرودگاه بروید. این هتل در بهترین منطقه بانکوک واقع شده و طراحی آن بسیار دلنشین است.

 

هتل آماری اتریوم بانکوک
هتل آماری اتریوم بانکوک

 

این اتاقها دارای سیستم صوتی وتصویری دیجیتال ، چای ساز یک آشپزخانه کوچک ، تهویه مطبوع ،سشوار ، وان سرویس بهداشتی بسیار تمیز وطراحی شیک ،دستگاه پخش دی وی دی ،گاوصندوق ، ماهواره و … می باشد تمام امکاناتی را که یک گردشگر نیاز دارد را میتوان در این اتاقها و در این هتل بسیار زیبا به خوبی مشاهده کرد.

 

هتل آماری اتریوم بانکوک

هتل آماری اتریوم بانکوک

 

هتل آماری اتریوم بانکوک
هتل آماری اتریوم بانکوک

 

امکانات هتل آماری اتریوم بانکوک 

 

هتل آماری اتریوم بانکوک که جزء هتل های 5 ستاره بانکوک می باشد شامل استخر که هم سر پوشیده آن را میتوان دید و هم از استخرهای رو باز هتل میتوان نهایت لذت و استفاده را برد، محوطه سرسبزی را در هتل برای زیباتر نشان دادن آن ساخته اند که مسافران میتوانند از آنجا برای نشاط خود استفاده کنند، دارای سالن هایی برای ورزش کودکان و همچنین افرادی که کودکان شما را نگه میدارند تا شما راحت تر به خرید و کارهای ضروری بپردازید. جکوزی، سونا، ماساژ درمانی و از امکانات عالی این هتل حساب می شوند.

2222

تهران خیابان مطهری ، خیابان علی اکبری پلاک ۸۵ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹

خط ویژه تور تایلند : ۴۳۶۷۴۴۵۰ ۰۲۱ | فکس: ۰۲۱۴۳۶۷۴۴۵۰